top of page

INTROLIGATORNIA

EuroPrint  Introligatornia

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy park maszynowy, który w połączeniu z doświadczeniem naszej załogi pozwala na realizację różnorodnych zleceń.

Dysponujemy technologiami opraw miękkich w systemie EVA oraz PUR, technologią oprawy twardej oraz zintegrowanej. Mamy możliwość wykonania uszlachetnień foliami błyszczącymi, matowymi oraz soft touch.

​​I dalej...

Dysponujemy automatyczną linią do kaszerowania tektur litych przy produkcji segregatorów, klipów, okładek do opraw twardych o wydajności 30 szt/min.

Posiadamy linie falcujące z możliwością falcowania map a także ulotek małoformatowych - min. złam 2 cm.

A także...
Składarko-sklejaki, w tym jedna z nich 6 punktowa z możliwością klejeń niestandardowych. Park maszyn uzupełnia linia do przepychania etykiet oraz dwa automaty sztancujące.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

NOWOŚCI

SKŁADARKO-SKLEJARKA 6 PUNKTOWA

 

W ostatnim czasie zainstalowaliśmy składarko- sklejarkę multi o 6 punktach klejenia. Maszyna dodatkowo może obracać produkt online oraz nakładać taśmy dwustronne. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości klejenia.

SKŁADARKO-SKLEJARKA LINIOWA

 

Nasz park maszyn rozszerzyliśmy o składarko-sklejarkę liniową do opakowań 1 punktowych o bardzo dużej wydajności. W połączeniu z systemem klejowym "na gorąco" daje możliwość klejenia opakowań lakierowanych, foliowanych lub z polipropylenu.

TECHNOLOGIA PUR

 

Do klejenia publikacji o zwiększonych wymaganiach wytrzymałości zakupiliśmy maszynę do opraw miękkich w technologii PUR.

OSTATNIO

Drupa 2016 - Zakończyliśmy nasz udział w Targach Drupa 2016. Podsumowanie: 98650 kroków, 69808 m, dziesiątki rozmów, szkoleń, prezentacji.
A wszystko po to, abyście Państwo współpracując     z nami otrzymywali produkty najwyższej światowej jakości  w oparciu o technologię i wiedzę.
Pozdrawiamy - EuroPrint 2016

CO ROBIMY

SEGREGATORY, KLIPY

 

Dysponujemy automatyczną linią kaszerójącą do tektur litych. Każdy nakład !

OPAKOWANIA

 

Nasz park maszynowy to pełna linia technologiczna do produkcji opakowań.

Druk, uszlachetnienie, wykrawanie, klejenie.

KSIĄŻKI, KATALOGI

 

Oprawa twarda i miękka oraz zintegrowana.

bottom of page